Ніколенко Микола Васильович

Перший проректор ДВНЗ УДХТУ, завідувач кафедри загальної хімічної технології, доктор хімічних наук, професор.

Кожен з нас на все життя запам’ятовує свою школу і, кому пощастить, свій університет. На хімічний факультет ДНУ я вступив у 1978 році. Сталося це завдяки професору Чуйко В.Т., який завітав в мою школу № 103 у місті Кривий Ріг та розповів про факультет і університет.

П’ять років навчання в університеті пройшли дуже швидко. Лекції, лабораторні, заліки, екзамени і навіть колгоспи у вересні – все мало свій сенс, все вплинуло на мій досвід і зісталося в пам’яті. Окремо слід відмітити, що не в кожному університеті викладачі на сцені один на один грають зі студентами в КВК і співають гімн всіх хіміків: «…Наш факультет химическим зовется, мы будем вечно химию любить».

Університет дав не тільки знання, але й друзів і навіть дружину, яка також є випускницею хімфаку. Хімфак закінчила і моя донька, яка стала кандидатом наук і сьогодні працює в університеті.

Бажаю університету великого майбутнього, викладачам - здоров'я і наснаги в їх нелегкій роботі, студентам – розуміння, що саме сьогодні закладається фундамент вашого майбутнього!

Ніколенко Микола Васильович