Microsoft Office365

FAQ

Яким чином я можу отримати доступ до хмарних сервісів Office365?

Будь-який студент може отримати параметри облікового запису у адміністратора, написавши листа за адресою osokin@cf.dnu.dp.ua.
Студенти першого курсу отримують облікові записи через старост академічних груп (старости попередньо отримують логіни та тимчасові паролі у адміністратора).

Як увійти до Office365?

Отримайте доступ увівши адресу: https://portal.office.com

З чого почати?

Пропонуємо ознайомитися із основними сервісами​ Office365.

Чи можу я встановити на комп'ютер/мобільний пристрій локальну версію MS Office 2016?

За умовами призначених студентам та викладачам ліцензій Ви можете інсталювати локальну версію MS Office на кілька пристроїв. Це може бути ПК, планшетний ПК або сматфон. Як це зробити?

Я втратив/ла пароль для аккаунту Office365!

Якщо Ви попередньо активували для свого обліково запису можливість персонального відновлення пар​олю (надали додаткові контактні дані відвідавши сторінку http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=524980​), то зможете самостійно відновити втрачений пароль, скориставшись відповідними посиланнями на сторінці входу (https://portal.office.com).
        
 
У всіх інших випадках зверніться до адміністратора із запитом на відновлення пароля (osokin@cf.dnu.dp.ua).
 

Mic​​rosoft Teams

Представляємо простий у використанні веб-сайт Microsoft Teams, де зібрані всі знайомі вам програми Office, щоб ви могли легко викладати, керувати навчальним процессом і співпрацювати із своїми студентами.​ Докладніше...